₺47,62 KDV Dahil
₺89,63 KDV Dahil
₺108,00 KDV Dahil
₺203,28 KDV Dahil
₺25,13 KDV Dahil
₺47,30 KDV Dahil
₺132,06 KDV Dahil
₺248,56 KDV Dahil
₺150,71 KDV Dahil
₺283,67 KDV Dahil
₺116,35 KDV Dahil
₺218,99 KDV Dahil
₺100,64 KDV Dahil
₺189,42 KDV Dahil
₺100,64 KDV Dahil
₺189,42 KDV Dahil
₺171,33 KDV Dahil
₺322,48 KDV Dahil
₺50,08 KDV Dahil
₺94,25 KDV Dahil
₺166,45 KDV Dahil
₺288,29 KDV Dahil
₺110,97 KDV Dahil
₺192,19 KDV Dahil
₺38,81 KDV Dahil
₺67,20 KDV Dahil
₺22,47 KDV Dahil
₺42,30 KDV Dahil
₺29,97 KDV Dahil
₺56,40 KDV Dahil
₺95,73 KDV Dahil
₺180,18 KDV Dahil
₺74,62 KDV Dahil
₺140,45 KDV Dahil
₺26,21 KDV Dahil
₺49,34 KDV Dahil
₺26,21 KDV Dahil
₺49,34 KDV Dahil
₺26,21 KDV Dahil
₺49,34 KDV Dahil
₺26,21 KDV Dahil
₺49,34 KDV Dahil
₺90,09 KDV Dahil
₺156,00 KDV Dahil
₺8,89 KDV Dahil
₺16,74 KDV Dahil
₺11,86 KDV Dahil
₺22,32 KDV Dahil
₺17,79 KDV Dahil
₺33,48 KDV Dahil
₺23,72 KDV Dahil
₺44,65 KDV Dahil
₺23,21 KDV Dahil
₺42,30 KDV Dahil
₺9,23 KDV Dahil
₺11,84 KDV Dahil
₺20,53 KDV Dahil
₺26,33 KDV Dahil
₺15,40 KDV Dahil
₺19,75 KDV Dahil
1

Yapı Kimyasalları ve Yapıştırıcılar

Yapı kimyasalları ve yapıştırıcılar, inşaat sektörünün vazgeçilmezleri olarak öne çıkmaktadır. Yapısal bütünlüğü ve estetik değeri koruyan; beton, taş, seramik, ahşap ve diğer yapı malzemelerini bir arada tutmaya yarar. Kullanıldıkları alanda yapılara sağlamlık ve direnç kazandıran bu ürünler, yapı dünyasında güçlü bağların temel taşlarını oluşturmaktadır. Uzun ömürlü ve güvenilir birim yapılar elde etmek için silikon ve köpük çeşitleri en ideal olanlardır.

Yapı Kimyasalları Çeşitleri Nelerdir?

Yapı kimyasalları, inşaat sektöründe önemli bir rol oynamaktadır. Kimyasalların asli görevi; yapıların dayanıklılığını artırarak inşaat projelerinin daha uzun ömürlü olmasına ve çevresel etkilere karşı daha dayanıklı hale gelmesine yardımcı olmaktır. Her inşaat çalışması, uygun yapı kimyasalları kullanılarak kaliteli ve güvenli bir şekilde tamamlanır. Genel olarak ihtiyaç duyulan yapı kimyasalları çeşitleri şu şekilde sıralanabilir:

 • Tamir harçları
 • Yapısal güçlendirme ürünleri
 • Isı yalıtım malzemeleri
 • Su yalıtım malzemeleri
 • Yapıştırma ve derz uygulamaları
 • Endüstriyel zemin ürünleri
 • Dekoratif sıva
 • Mantolama sıvası
 • Su izolasyon malzemesi
 • Mantolama için kimyasal yapıştırıcılar
 • Kristalize su izolasyon malzemesi

Yukarıda sıralanan bu ürünler toz, sıvı ve macun kıvamında olabilir. Her istek ve ihtiyaç için farklı çeşitte ürünleri kolaylıkla bulabilirsiniz. Yaşam alanlarında fayans yapıştırıcı, derz dolgu, poliüretan köpük ve poliüretan derz dolgu çeşitleri kolay kullanım ve düşük maliyet özelliklerinden dolayı daha sık tercih edilmektedir.

Yapı Kimyasalları Fiyatları Nelerdir? 

Yapıların dayanıklılığı açısından büyük öneme sahip olan yapıştırıcılar, en yüksek kalitede ve güvenilir markaların ürünleri stokta bulundurularak satışa sunulmuştur. Bu ürün kategorilerinde sunulan çeşitlilik sayesinde ihtiyacınıza uygun malzemeyi kolaylıkla bulabilirsiniz. Yapıştırıcılar, sıvı su yalıtım malzemeleri, mastikler, harçlar ve çok daha fazlasını ilgili kategoride kolaylıkla bulabilir ve uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. 

Tedarik Adam Online Nalbur, yüksek kalitede ürünleri fiyatları bağlamında ekonomik olarak satışa sunmaktadır. Sektördeki en çok tercih edilen ürünleri geniş ürün gamı sağlayarak kullanıcılarına her ihtiyaçları için bir kaynak sağlar. Ortalama 20 Türk lirası ve 200 Türk lirasında arasında her çeşit silikon, mastik ve poliüretan köpük ürünlerini bulabilirsiniz. İster yaşam alanlarınızda ister daha farklı kullanım alanları için bu ürünler sayesinde yüksek performans elde ederken bütçenizi zorlamadan ilerleyebilirsiniz. Özellikle özel amaçlı yapıştırıcılar niteliklerine rağmen sektördeki en avantajlı fiyat aralıkları ile sizlere sunulmaktadır.

Yapı Kimyasalları Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Yapı kimyasalları inşaat ve tamir işlerinde önemli rol oynayan, özel bileşiklerdir. Çimento, harç, sıva, su yalıtımı, boyalar ve diğer birçok yapı malzemesinin üretiminde ve kullanımında yapı kimyasalları kullanılmaktadır. Yapıların dayanıklılığı ve güvenliği için doğru yapı kimyasallarını seçmek oldukça kritik bir öneme sahiptir. Ürünleri seçerken dikkat edilmesi gereken bazı önemli faktörler bulunmaktadır. Bunlar:

 • Yüzey tipi
 • Doğru ürün
 • Kullanım alanının türü
 • Alan ebatı ve boyutu
 • Fiyat performans 
 • Kalite ve güvenilirlik
 • Çevre dostu ve insan sağlığına zararlı olmayan ürünler

Kaliteli, uygun kullanım alanına sahip, yüksek performanslı, çevre dostu ve fiyat performans ürünü olan yapı kimyasallarını tercih etmek kullanım esnasında verim elde etmenizi büyük ölçüde etkileyecektir. Her zaman güvenilir ve tanınmış markaların ürünlerini satın alarak alışverişinizden memnun kalabilirsiniz. 

Yapıştırıcı Çeşitleri Nelerdir?

Herhangi bir tamirat ya da yapıştırma işlemi için doğru malzemeyi seçmek başarılı sonuç elde etmenin anahtarıdır. Farklı yüzeyler ve malzemelere özel çeşitli bant ve yapıştırıcılar bulunmaktadır. Bu ürünler kolay kullanım, ergonomi, kalite ve uygun fiyat gibi faktörler dolayısıyla kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Aşağıda yapıştırıcı çeşitlerini görebilirsiniz:

 • Epoksi
 • Hızlı Yapıştırıcı
 • Köpük
 • Poliüretan
 • Sıcak tutkal yapıştırıcı
 • Silikon
 • Bant

Farklı kullanım alanları ve ihtiyaçları için uygun yapıştırıcı çeşitlerini bulabilmek son derece kolaydır. Örneğin, silikon yapıştırıcı çeşitleri su geçirmezliği ve esnekliği ile tanınır. Su geçirmezlik kabiliyeti, nemli veya su teması olan alanlarda iyi iş çıkarır. Bu yüzden banyo, mutfak, balkon ve tuvalet gibi alanlarda kullanıma uygundur. 

Yapışkanlı bant çeşitleri ise yüzeye doğrudan uygulanmasıyla son derece kullanım kolaylığına sahip ürünlerdir. Farklı yüzey tiplerinde rahatlıkla kullanılabilir. Yapıştırıcı bant modellerinin hava geçirmeme özellikleri bulunmaktadır. Bu da ürünlerin uzun ömürlü ve dayanıklı olmalarına fırsat verir.

Yapıştırıcı Fiyatları Nelerdir? 

Yapışkan bant ürünlerinin fiyatları ekonomiktir. İster tamir ihtiyaçlarınız için ister hobileriniz için olsun, onlarca çeşit arasından uygun fiyatlara sahip olan ürünleri seçebilirsiniz. Hem uygun fiyatlı hem de kaliteli yapıştırıcıları sunmak için özenle seçilmiş ürünler stoklarda mevcuttur. Evinizdeki onarımlar, el işleriniz ya da endüstriyel projeleriniz için ihtiyacınız olan uygun fiyatlı ve kaliteli yapıştırıcıları bulmak için kategorideki ürünleri inceleyebilirsiniz. 

Yapıştırıcı Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir? 

Her yapı projesi ya da tadilat işlemleri için farklı türde ürünlere ihtiyaç duyulmaktadır. Dolayısıyla kullanacağınız yapıştırıcı çeşitlerinin kendi gereksinimlerinize uygun olduğundan emin olmalısınız. Yanlış ürün seçimi kullanım alanına zarar verebilir ve üründen elde edeceğiniz verimi olumsuz yönde etkileyebilir. Bunlara ek olarak, çevre dostu ve insan sağlığına zarar vermeyen ürünler tercih edilmelidir. 

Satın alma esnasında fiyat da önemli bir faktördür. Fakat unutulmamalıdır ki, sadece düşük fiyatlı ürünlere odaklanmak yerine ürünlerin kalitesini ve performansını da göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Uygun fiyatlı ve kaliteli ürünleri karşılaştırarak da ekonomik bir değerlendirme yapabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Yapı Kimyasalları Nedir?

Yapı kimyasalları inşaat ve yapı sektöründe kullanılan beton, harç, yapıştırıcı, su yalıtımı gibi malzemelerdir. 

Yapı Kimyasalları ve Yapıştırıcılar Ne İşe Yarar?

Bu ürünler yapıların dayanıklılığını artırmak, su geçirmezlik sağlamak ve yapıştırma işlemlerini kolaylaştırmak için kullanılır.

Derz Nedir?

Derz iki yüzeyin veya parçanın birleştiği noktada oluşturulan boşluğa verilen isimdir. Yapı elemanlarının hareketine izin vererek çatlakların oluşmasını önler.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR