₺77,75 KDV Dahil
₺132,00 KDV Dahil
₺61,85 KDV Dahil
₺105,00 KDV Dahil
₺72,45 KDV Dahil
₺123,00 KDV Dahil
₺95,43 KDV Dahil
₺162,00 KDV Dahil
₺25,92 KDV Dahil
₺44,00 KDV Dahil
₺102,49 KDV Dahil
₺174,00 KDV Dahil
₺51,25 KDV Dahil
₺87,00 KDV Dahil
1

Temizlik Malzemeleri

 

Temizlik malzemeleri; ev, iş yeri, okul ve arabaları temizlemek için kullanılan fonksiyonel hijyen ürünleridir. Ortamların hijyenik ve temiz kalması için bu malzemelerden sıklıkla faydalanılır.  Deterjanlar, yersil ve temizlik fırçaları temizlik rutinin olmazsa olmaz malzemeleri arasında yer alır. 

 

Yersil Çeşitleri Nelerdir?

 

Temizlik malzemeleri kategorisinde yer alan yersil, oldukça kullanışlı bir ürün olarak öne çıkmaktadır. Her alanda kullanılmaya uygun olarak tasarlanan yersil çeşitleri, yeri temizlerken kolaylık ve pratiklik sağlar. Farklı boyutlarda ve materyallerden tasarlanan ürün çeşitlerinden bazıları şunlardır:

 

•    Plastik
•    Metal
•    Kauçuk

 

Plastik yersil bu kategorinin öne çıkan ürünüdür. Hafif olması yönüyle yormadan konforlu bir temizlik sunan bu ürün, yerlerdeki toz ve kirlerin arınmasına yardımcı olur. Kauçuk uca sahip olması sayesinde yerleri silerken, su izi bırakmadan hijyenik bir yüzey görüntüsü sunar. 

 

Yersil Fiyatları Nelerdir?

 

Evlerde ve iş yerlerinde zemin temizliği için yersil çeşitleri oldukça kullanışlıdır. Web sitemizde temizlik malzemeleri kategorisinde bulabileceğiniz yersiller, çeşitli fiyatlandırmalar üzerinden müşterilere sunulur. Yersil fiyatları, çeşitli faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bunlar arasında ürünün markası, malzemenin kalitesi ve boyutu gibi etkenler yer alır. 

 

Yersil çeşitleri birbirinden farklı boyutlarda ve modellerde müşterilere sunulur. Küçük alanların temizliği için uygun olan 40-55 cm’lik yersiller daha büyük alanlar için uygunluk sağlayan 60-75 cm boyutundakilere göre daha uygun fiyatlı olabilir. Aynı zamanda ürünün metal ya da plastikten üretilmiş olması da fiyat üzerinde etkileyicidir. Metal yersil çeşitleri plastik olanlara göre daha maliyetli olabilir.

 

Yersil Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

 

Yersil temizlik sektöründe sıklıkla kullanılan bir malzemedir. Bu ürün, kullanım alanına göre farklı çeşitleri ile öne çıkar. Boyutuna ve üretildiği materyallere göre değişiklik gösterdiğinden, seçim aşamasında dikkatli olmalısınız. 
Bu malzemeyi satın almadan önce hangi alanda kullanacağınızı belirlemeniz önemlidir. Eğer ev içerisinde oda gibi küçük bir alan için tercih edecekseniz 40-55 cm olanlar ihtiyacınızı giderebilir. Bahçe ya da endüstriyel amaçlı kullanım için ise daha büyük boyutluları tercih etmek doğru olacaktır. 

 

Araba Yıkama Fırçası Çeşitleri Nelerdir?

 

Bulunduğunuz ortamın temizliği kadar kullandığınız arabanın temiz bir görüntüye sahip olması da önemlidir. Temizlikte tam verim elde etmek için satın alacağınız araba fırçasında, en uygun çeşidin hangisi olduğunu bilmelisiniz. Farklı çeşitlerde ihtiyacınıza uygun bir tercih yapabilirsiniz:

 

•    Standart oto fırçası
•    Lüx oto fırçası

 

Aynı zamanda oto yıkama fırçası farklı boyutlarda satışa sunulur. Arabanız için en uygun boyuta sahip fırçayı seçmeniz bu noktada önem taşır. Hırdavat ve Nalburiye kategorisinde yer alan ürün çeşitlerinden size uygun olanı satın alabilirsiniz. 

 

Araba Yıkama Fırçası Fiyatları Nelerdir?

 

Araba yıkama fırçaları, arabaları temizlemek gerekli olan malzemelerden biridir. Fiyatlar fırçanın kalitesine, malzemesine, markasına ve özelliklerine göre değişmektedir. Araba yıkama fırçası fiyatları için geniş bir aralık sunulur. İhtiyacınıza göre düşük, orta ve yüksek fiyat aralığında fırçalar satın alabilirsiniz. 

 

Düşük fiyat aralığında olanlar genellikle temel temizlik ihtiyacını karşılamaya yöneliktir. Bunlar plastik saplı ve yumuşak kıllı seçenekleri ile müşterilere sunulur. Orta fiyatlı olanlar daha kaliteli kıllardan üretilip metal yapıya sahip olabilir. Yüksek fiyatlı olan oto fırça çeşitleri ise yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş olması ve dayanıklı yapısı ile gelişmiş temizlik özelliğine sahip olanlardır. 

 

Araba Yıkama Fırçası Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

 

Araç yıkama fırçası satın alırken dikkat edilmesi gereken bazı önemli noktalar mevcuttur. Öncelikle fırçanın üretildiği malzemeye dikkat etmek gerekir. Araç yüzeyini çizmeyecek yumuşak kıllı fırçaların tercih edilmesi daha doğru olabilir. 
Buna ek olarak fırça başlığı, sap uzunluğu, temizlik türüne uygunluk ve kaliteye de dikkat etmek gerekir. Aracınız için en uygun olan fırçayı seçmeniz durumunda daha etkili bir temizlik yapabilirsiniz. Site üzerinde temizlik malzemeleri bölümünden dilediğiniz ürüne ulaşabilirsiniz. 

 

Temizlik Fırçası Çeşitleri Nelerdir?

 

Temizlik fırçası çeşitleri etkili bir temizlik yapabilmek için gerekli olan malzemelerin genelini içerir. Birbirinden farklı amaçlarda kullanılmak üzere üretilen temizlik fırçalarının, kullanıldığı yere göre farklı çeşitleri mevcuttur. Temizlik fırçalarının kullanıldığı bazı alanlar şunlardır:

 

•    Ev
•    Bahçe
•    Okul
•    Araba
•    İş yeri

 

Temizlik fırçası çeşitleri bahçe ve çalı süpürmek için çalı fırçası, araba yıkamak ve yerleri yıkamak amacıyla normal fırçalar olarak öne çıkar. 
Tedarik Adam Online Nalbur satış sitesi üzerinden temizlik rutinlerinizi etkili kılacak kaliteli ürün seçeneklerine ulaşabilirsiniz. 

 

Temizlik Fırçası Fiyatları Nelerdir?

 

Temizlik fırçaları birbirinden farklı çeşitlerde müşterilere sunulur. Çeşidi ve kullanım amacına göre geniş bir fiyat skalası bulunmaktadır. Ayrıca ürünün üretildiği materyal ve kalitesi de fiyat üzerinde etkileyicidir. 
Temizlik fırçaları genellikle plastik, metal ve ahşaptan üretilir. Aralarında en ucuz malzeme olan plastikten üretilen fırçalar diğerlerine göre daha uygun fiyatlıdır. Ahşap ve metal olanlar, daha pahalı malzemelerden üretildiği için yüksek maliyetli olabilir. 

 

Temizlik Fırçası Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

 

Temizlik fırçaları günlük hayatta temizlik işlemini daha pratik hale getiren oldukça kullanışlı ürünlerdir. Bu ürünü alırken dikkat edilmesi gerekenler vardır. Öncelikle hangi amaçla alınacağını belirlemek gerekir. Eğer araba yıkamak için alacaksanız daha yumuşak kıllara sahip bir fırça tercih edebilirsiniz.  Daha sert ve hassas olmayan yüzeyler için ise sert fırça seçenekleri tercih edilebilir. Buna ek olarak dayanıklı ve sağlam ürünleri tercih etmek daha uzun ömürlü kullanım sağlayacaktır. 

 

Sıkça Sorulan Sorular

 

Hangi Malzemeden Yapılmış Fırça Tercih Edilebilir?

 

Fırça kılları için en yaygın malzemeler naylon, mikro elyaf ve doğal elyaftır. Naylondan yapılmış kıllar, güvenilir ve verimli temizlik sunar. Mikrofiberden yapılmış kıllar hassas yüzeylerde kullanılabilir. Doğal lifli fırçalar çevreye faydalı bir seçim olabilir.

 

Temizlik Fırçaları Hangi Sıklıkla Değiştirilmelidir?

 

Kullanıma bağlı olarak fırçaların kullanım ömrü değişmektedir. Genel olarak kıllar aşındığında veya deforme olduğunda, fırçaların değiştirilmesi tavsiye edilir. Kaliteli bir fırça tutarlı bir şekilde kullanılırsa daha uzun süre dayanabilir ancak aşındığı veya temizleme etkisini yitirdiğinde değiştirilebilir.

 

Temizlik Fırçaları Nereden Satın Alınabilir?

 

Temizleme fırçaları hırdavatçılardan, çevrim içi pazar yerlerinden ve özel temizlik malzemeleri satıcılarından temin edilebilir. Saygın ve kaliteli üreticilerin fırçalarını seçerek daha uzun süre kullanabilirsiniz. Müşteri yorumlarını okumak ve ürün özelliklerini incelemek de karar vermeye yardımcı olabilir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR