₺51,76 KDV Dahil
₺89,63 KDV Dahil
₺51,76 KDV Dahil
₺89,63 KDV Dahil
₺117,39 KDV Dahil
₺203,28 KDV Dahil
₺27,32 KDV Dahil
₺47,30 KDV Dahil
₺143,54 KDV Dahil
₺248,56 KDV Dahil
₺163,82 KDV Dahil
₺283,67 KDV Dahil
₺109,39 KDV Dahil
₺189,42 KDV Dahil
₺109,39 KDV Dahil
₺189,42 KDV Dahil
₺54,43 KDV Dahil
₺94,25 KDV Dahil
₺104,05 KDV Dahil
₺180,18 KDV Dahil
₺81,11 KDV Dahil
₺140,45 KDV Dahil
₺28,50 KDV Dahil
₺49,34 KDV Dahil
₺28,50 KDV Dahil
₺49,34 KDV Dahil
₺28,50 KDV Dahil
₺49,34 KDV Dahil
₺28,50 KDV Dahil
₺49,34 KDV Dahil
₺28,50 KDV Dahil
₺49,34 KDV Dahil
1

Soudal

 

Soudal, Belçika merkezli bir üretim firmasıdır ve genel olarak yapıştırıcı, mastik, köpük gibi ürünler üretir. Ürün yelpazesi ise birçok alanda kullanmaya uygundur. İnşaat sektöründen ev kullanımlarına kadar tasarlanmıştır. Bu ürünler, çoğu zaman yapıştırıcı özelliktedir ve birçok yerde kullanıma uygundur. Materyallerin birleştirilmesi için hazırlanan bu ürünleri aşağıdaki alanlarda kullanmak mümkündür:

 

•    Otomotiv Sektörü
•    Elektrik 
•    Hava Endüstrisi

 

Yukarıdakiler dışında ürünleri birçok farklı sektörde kullanma şansınız vardır. Eğer Soudal markasının ürünlerine ihtiyacınız varsa kategorilerimizi inceleyebilirsiniz. Tedarik Adam olarak bu kaliteli markanın ürünlerini sizler için sunuyoruz. İhtiyacınız halinde online ödeme seçenekleriyle kısa sürede sipariş oluşturabilirsiniz. Birkaç gün içinde aldığınız ürünler adresinize teslim edilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

Soudal Ürün Çeşitleri Nelerdir?

 

Belçika merkezli firma olan Soudal, çok geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Firma, yapıştırıcı ve kimyasallar gibi birçok ürünün üretimini yapar. Her ürün çeşidi tamamen kaliteli şekilde üretilir. Bu nedenle herhangi bir sağlık sorununa neden olmaz. Markanın ürünlerinden bazılarını aşağıdaki gibi sıralamak mümkündür:

 

•    Yapıştırıcılar
•    Silikonlar
•    Mastikler
•    Köpükler

 

Yukarıdaki her bir ürün ve daha fazlası farklı amaçlar doğrultusunda üretilmiştir. Örneğin; yapıştırıcılar, ürünlerin birleştirilmesi amacıyla kullanılırken mastikler, derz ve çatlakların önüne geçer. Soudal silikon ise daha çok su yalıtımı amacıyla kullanılan bir üründür. Yani ihtiyacınız olan ürünü almanız yeterlidir. Markanın kaliteli üretimi sayesinde hangi ürüne ihtiyacınız varsa satın alabilirsiniz.

 

Amacına uygun olarak aldığınız ürünlerden dolayı pişmanlık yaşamazsınız. Yapıştırıcıları tamamen sağlam olduğundan dolayı dayanıklı biçimde yapıştıracağınız malzemeyi birleştirir. Farklı amaçlar için kullanılan ürünlerle de beklentilerinizi karşılayan sonuçlar almanız mümkündür. Bulunduğunuz sektöre uygun olan ürünler için bu markayı tercih edebilirsiniz. 

 

Tedarik Adam'da Hangi Soudal Ürünlerini Bulabilirsiniz?

 

Soudal ürünleri için bizi seçebilirsiniz. Burada sizin için çok fazla ürün sunuyoruz. İhtiyacınıza uygun ürünü satın alarak kullanmanız mümkündür. Bu ürünleri evde veya bulunduğunuz sektörde kullanacağınızı garanti ediyoruz.

 

Silikon Yapıştırıcı

 

Silikon Yapıştırıcı, çeşitli nesnelerin dayanıklı bir şekilde yapıştırılması amacıyla kullanılır. Yüksek esnekliğe sahip olmasının yanında sıcağa karşı dayanıklıdır. İnşaat sektöründe çatlakların önüne geçmek için ideal bir üründür. Aynı zamanda otomotiv ve mobilya sektöründe sıkça tercih edilmektedir. Önemli olan kullanılacak malzemeye uygun silikonu satın almaktır. Böylece beklentilerinizi karşılayacak bir işlem yapmanız mümkündür. Soudal silikon fiyatları için bütçenize uygun seçenekleri kategorimizde bulabilirsiniz.

 

Köpük

 

Soudal köpük, genellikle yalıtım amacıyla kullanılır. Poliüretan köpük; çatı, duvar ve zemin gibi alanlara uygulanır. Birçok deliği ve boşluğu kapattığından dolayı iyi bir yalıtım sağlar. Kolay şekilde kullanılır ve alanda mükemmel bir uyum sağlar. Yalıtım sağladığından dolayı bu ürün inşaat sektöründe tercih edilir. Duvar ve çatıların inşaatı yapılırken, kapılar kurulurken ya da borular geçirilirken kullanılır. Boşluklar doldurularak yalıtım işlemi kaliteli şekilde tamamlanır.

 

Mastik

 

Çoğunlukla inşaat sektöründe kullanılan bir tür dolgu malzemesidir. Soudal mastik, poliüretan, silikon veya akrilik gibi maddelerden üretilmiştir. Çatlak ve boşlukların doldurulması amacıyla sıkça kullanılır. Cam, ahşap ve metal gibi ürünlerin yapıştırılmasını da sağlar. İhtiyacınız olan ürün için kategorilerimizi inceleyebilirsiniz. Böylece soudal mastik fiyatları ile bütçenizi aşmadan satın alma işlemini tamamlamanız mümkündür. 

 

Soudal Ürünleri Kullanmanın Avantajları Nelerdir?  

 

Birçok farklı sektörde kullanılan Soudal marka ürünler, kaliteli olduğundan dolayı avantaj sağlar. Bu ürünlerin sağladığı avantajlardan bazıları aşağıdaki şekilde sıralanabilir:

 

•    İhtiyaçlara uygun olarak üretilen birçok farklı ürün vardır.
•    Markanın tüm ürünleri, yüksek kaliteli malzemelerden üretilir.
•    Kullanımı kolay olduğundan minimum seviyede çaba harcamanız yeterlidir.
•    Üretim aşamasında bu ürünler test edilir. Standartlara uygundur ve kullanırken bir sağlık sorununa neden olmaz.
•    Çevreye zarar vermeyen malzemeler ve teknoloji kullanılarak üretim gerçekleşir.
•    Müşteri memnuniyetini önemseyen marka, her zaman kendini geliştirerek kaliteli ürünler hazırlar.

 

İnşaattan otomotiv ve tekstile kadar birçok farklı sektörde ihtiyacınız olan ürünleri güvenle kullanabilirsiniz. Markanın kalitesiyle tüm ihtiyaçlarınızı sorunsuz bir şekilde karşılamanız mümkün. 

 

Sıkça Sorulan Sorular

 

Soudal Silikon Ne Demek?

 

Soudal marka silikon yapıştırma işlemleri amacıyla kullanılan ürünlerdir. Farklı malzemeden üretilen nesnelerin yapıştırılması amacıyla kullanılır. 

 

Soudal Mastik Ne İşe Yarar?

 

Genel olarak inşaat sektöründe yalıtım amacıyla kullanılabilir. Yapı elemanların montajı için uygun ürünlerdir. 

 

Soudal Silikon Nasıl?

 

Bu silikon, dayanıklıdır ve sağlam biçimde nesnelerin yapıştırılmasına olanak tanır. Daha iyi bir sonuç için uygulanacak malzemeye göre seçim yapılmalıdır. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR