₺1.794,60 KDV Dahil
₺2.918,70 KDV Dahil
₺3.164,62 KDV Dahil
₺5.202,90 KDV Dahil
₺2.073,73 KDV Dahil
₺3.426,30 KDV Dahil
₺3.980,43 KDV Dahil
₺6.598,80 KDV Dahil
₺3.655,90 KDV Dahil
₺6.133,50 KDV Dahil
₺1.035,43 KDV Dahil
₺1.649,70 KDV Dahil
Tükendi
₺3.856,82 KDV Dahil
₺6.387,30 KDV Dahil
Tükendi
₺2.190,14 KDV Dahil
₺3.595,50 KDV Dahil
Tükendi
₺1.134,31 KDV Dahil
₺1.818,90 KDV Dahil
1

Isonem 

 

Isonem ürünleri, dayanıklı ve yüksek performanslı çeşitleriyle oldukça kullanışlıdır. Yalıtım ve boya ürünlerinde kaliteli seçenekler sunan Isonem markası, fiyat performans açısından avantaj sağlar. Yalıtım boyası çeşitleri; nem, ısı ve ses yalıtımı yaparak işlevsellik açısından çeşitlilik sunar. Aynı zamanda yalıtım maddeleri, üst düzey teknoloji kullanılarak üretilir. 

 

Isonem Ürün Çeşitleri Nelerdir?

 

Isonem ürün çeşitleri, su yalıtımı, özel boyalar, zemin kaplamaları ve endüstriyel ürünler olarak kategorize edilir. Yalıtım materyalleri ve boya çeşitleri ile dikkat çeken Isonem ürünleriyle; kaliteli, dayanıklı, enerji tasarrufunu teşvik eden ve az maliyetli uygulamalar yapılabilir. Su yalıtımı konusunda son teknoloji ürünleriyle uzun ömürlü kullanım sağlar. Yalıtım boyası ve diğer ürünleri, enerji tasarrufu sağlarken maksimum verim almaya imkan verir.  

 

Yüksek oranda enerji tasarrufu için Isonem yalıtım boyası gibi çeşitli malzemeler kullanılanılabilir. İç ve dış cephelerde rutubet sorununun çözümüne yönelik üretilmiştir. Özel kimyasallar ve polimerlerle zenginleştirilmiş içeriği ile dayanıklı sentetik boya çeşitleri arasında yer alır. Nemli, kuru, boyalı ya da boyasız duvarlara uygulanabilirler.

 

Isonem su yalıtımı için fayans gibi yüzeylerde yüzde yüz verimlilik gösteren malzemelere sahiptir. Su yalıtımı için özel polimerler ile destelenen son teknoloji ürünler mevcuttur. Kalıcı ve ömürlük sonuç elde etmek için yalıtım materyalini doğru uygulamak gerekir. Isonem Liquid Glass ürünüyle şeffaf bir tabaka fayanslar üzerine kolayca uygulanır. Böylece bu tabaka fayanslardaki çatlaklar ya da derz aralarından suyun akarak alt kata geçmesine engel olur. 

 

Tedarik Adam’da Hangi Isonem Ürünlerini Bulabilirsiniz? 

 

Marka distribütörlüğünü yapan firmamız Tedarik Adam, geniş ürün yelpazesi ile her ihtiyaca hizmet etmeyi amaçlamaktadır. Bu nedenle boya ve yalıtım malzemeleri çeşitlilik gösterir. İç ve dış cephelere özel olarak geliştirilen boya malzemelerini satın alırken kullanım amacı göz önünde bulundurulmalıdır. Tedarik Adam’da aşağıdaki Isonem ürün çeşitlerini bulabilirsiniz:

 

•    Isonem Ms Polymer Beyaz 
•    Isonem Sb Süper Bileşen 
•    Universal Astar 
•    Isonem BE 99
•    Isonem MS 82

 

Isonem boya çeşitleri ve astarlar dayanıklı yapılarıyla zorlu koşullarda bile sorunsuz kullanım sağlar. Kir ve nem tutmayan yapılarıyla iç ve dış cephelerde farklı uygulamayla uzun ömürlü kullanıma uygundur. Yaz ve kış mevsimine uygun bir şekilde çeşitlenen yalıtım malzemesi seçenekleri mevcuttur. Yazın zararlı UV ışınlarından kışın ise olumsuz hava koşullarından koruyan yapısıyla Isonem boyalar oldukça kullanışlıdır. 

 

Isonem boya fiyatları bütçe dostu bir alışverişe uygundur. Dayanıklılığı yüksek, kaliteli, kalıcı ve işçiliği masrafsız olan boya çeşitleri sayesinde maksimum verim elde edebilirsiniz. Su, nem ve rutubetli yüzeylere karşı dirençli ürünler kullanarak boya yaparken kabarma olasılığını sıfıra indirebilirsiniz. Rutubet oluşumunu engelleyen, küfü yok eden yapısıyla fiyat performans açısından ideal ürünler sunan Isonem, ömürlük yapısıyla verimlilik açısından idealdir. 

 

Isonem Ürünleri Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

 

Isonem boya ve yalıtım materyalleri konusunda kendini kanıtlamış bir markadır. Yalıtım dolgu maddesi ve UV, nem, su gibi olumsuz etkenlere karşı üretilen boya çeşitleri ile bilinir. Dış cephede kar, dolu ve yağmur gibi doğa koşullarına dayanıklı olarak üretilen boya çeşitleriyle avantaj edebilirsiniz. İç ve dış cephe ürünleri ve uygulamaları farklılık gösterebilir. Bu farklılık doğrultusunda ürünlerden alınan verim farklı seviyededir. Isonem ürünleri kullanmanın avantajları aşağıdaki sıralanabilir:

 

•    İç ve dış cephelerde kullanıma uygun çeşitleri mevcuttur.
•    Küf, bakteri ve neme karşı önlem almaya yardımcı olur.
•    Sıvı geçitimine karşı dirençli ürünler ile evinize uzun ömürlü yatırım yapmanıza olanak sağlar.
•    Uzun ömürlü ve dayanıklı yapılarıyla oldukça kullanışlıdırlar.
•    Yüksek oranda enerji tasarrufu sağlayan yalıtım boyası çeşitleri oldukça ekonomiktir.
•    Maliyet açısından oldukça kârlıdır.

 

Fiyat performans açısından oldukça verimli olan Isonem ürünleri düşük maliyetle çok iş yapmak isteyenlere fırsat sunar. Isonem fiyatları ürün çeşidine göre değişiklik gösterebilir. Ancak oldukça avantajlı olan bu ürünleri Tedarik Adam firmamız üzerinden hesaplı bir şekilde satın alabilirsiniz. 

 

Sıkça Sorulan Sorular

 

Isonem Yalıtım Boyası Ne İşe Yarar?


Isonem yalıtım boyası, özellikle nem ve rutubete karşı dirençli yapısıyla oldukça kullanışlıdır. Kuru ya da rutubetli yüzeye doğrudan uygulama yapılabilir. Nemli yüzey ile boya kaplanır ve yüzeyin hava alması engellenir. Böylece kabarma ya da dökülme yapmayan bir ortam hazırlanır. 

 

Isonem Boya Nerelerde Kullanılır? 

 

Isonem boya çeşitleri iç ve dış cepheler için uygundur. Olumsuz hava koşullarına karşı dış cephelerde kullanılabilir. İç cephe duvarlarda ise nem, rutubet ve bakterilere karşı savaşta oldukça etkilidir. 

 

Isonem Su Yalıtımı Malzemeleri Kullanışlı mıdır?

 

Isonem su yalıtımı için ideal ürünler sunar. Polimerler ve özel kimyasallarla desteklenen su yatılımı materyalleri kalıcı ve uzun ömürlü olduğundan oldukça kullanışlıdır. 
 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR