₺1.794,60 KDV Dahil
₺2.918,70 KDV Dahil
₺3.164,62 KDV Dahil
₺5.202,90 KDV Dahil
₺1.646,27 KDV Dahil
₺2.664,90 KDV Dahil
₺2.825,71 KDV Dahil
₺4.653,00 KDV Dahil
₺3.980,43 KDV Dahil
₺6.598,80 KDV Dahil
₺3.655,90 KDV Dahil
₺6.133,50 KDV Dahil
₺1.035,43 KDV Dahil
₺1.649,70 KDV Dahil
₺1.177,25 KDV Dahil
₺1.824,00 KDV Dahil
₺651,47 KDV Dahil
₺883,20 KDV Dahil
₺1.252,09 KDV Dahil
₺1.953,60 KDV Dahil
₺508,78 KDV Dahil
₺727,20 KDV Dahil
₺834,42 KDV Dahil
₺1.200,00 KDV Dahil
₺1.391,03 KDV Dahil
₺2.246,90 KDV Dahil
₺271,68 KDV Dahil
₺386,40 KDV Dahil
₺834,31 KDV Dahil
₺1.426,80 KDV Dahil
₺306,70 KDV Dahil
₺448,50 KDV Dahil
₺296,66 KDV Dahil
₺430,70 KDV Dahil
₺1.524,52 KDV Dahil
₺2.483,60 KDV Dahil
₺1.471,68 KDV Dahil
₺2.389,90 KDV Dahil
Tükendi
₺3.856,82 KDV Dahil
₺6.387,30 KDV Dahil
Tükendi
₺2.190,14 KDV Dahil
₺3.595,50 KDV Dahil
Tükendi
₺1.134,31 KDV Dahil
₺1.818,90 KDV Dahil
1

Yalıtım Boyası

 

Yalıtım boyası, ısı, ses ve su gibi etkenlere karşı koruma sağlamak için kullanılan bir çeşit boya türüdür. Bu yeni nesil boyalar, iç ve dış etkenleri önlemek amacıyla kullanılır. Her iki cephe için de yalıtım boyasının kullanılması mümkündür. Bu boyalar, birçok yönden avantajlıdır. Genel olarak yalıtım boyasının faydaları aşağıdaki şekilde sıralanabilir:

 

•    İç cephelerde ısı kaybını önler.
•    Serinlemek için harcanan enerji azalır. 
•    Dışa bağımlı enerjiden tasarruf etmeyi sağlar.
•    Binalarda oluşabilecek küf ve mantar oluşumuna engel olur.
•    Evlerin odalarında ısı dengesini korur.
•    Estetik bir görüntüye sahiptir.
•    Olumsuz dış etkenlere karşı binanın korunmasını sağlar.
•    Binada bulunan demirlerin paslanmasını engeller. Böylece depreme karşı daha dayanıklı bir yapı oluşur.
•    Çevre dostu bir boyadır, yakıt tüketimini azaltır.

 

İzolasyon boyası, diğer mantolama malzemelerinden çok daha farklıdır. Bu boyalar, strafor değildir ve farklı bileşenler kullanılarak üretilir. Uygulama yapıldığında, alanda küçük tanecikler bırakır. Bu tanecikler sayesinde ısı geçişine engel olur. Sağladığı avantaj sayesinde ısıtma konusunda maddi anlamda tasarruf sağlayabilirsiniz. 

 

Tedarik Adam mağazamızda kaliteli yalıtım boyası bulmanız mümkündür. Bu boyalar sayesinde ev, ofis gibi alanların iç ve dış cephelerinde istediğiniz performansı sağlayabilirsiniz. Farklı kiloya sahip olan bu boyalardan ihtiyacınıza uygun olanı hemen alın. Ardından boyama işlemini yaparak bulunduğunuz alandaki farkı hissedebilirsiniz. Boyalarımızın kalitesini uzun süre boyunca göreceğinizi garanti ediyoruz.

 

Yalıtım Boyası Çeşitleri Nelerdir?

 

Yalıtım boyası, normal yalıtım sistemlerinin yerine geçmez. Ancak halihazırda var olan yalıtım sisteminin verimliliğini arttırır. İç ve dış cephelerde kullanılan bu boyaların farklı çeşitleri mevcuttur. İhtiyacınıza uygun olan bu boyaları satın almanız mümkündür. Aşağıdaki listede yalıtım boyası çeşitlerini görebilirsiniz:

 

•    Isı Yalıtım Boyaları
•    Ses Yalıtım Boyaları
•    Su Yalıtım Boyaları

 

Isı yalıtımı, yazın sıcağından ve kışın soğuğundan etkilenmemek için kullanılan yöntemlerdir. Asıl amacı, enerji tasarrufunu sağlamaktır. Isı yalıtım boyası, var olan ısı yalıtımı yönteminin performansını arttırır. Özellikle dış cephe boyama işlemlerinde kullanılır. Isı yalıtımının yetersiz olduğu durumlarda da bu boyalar, büyük ölçüde fark yaratır. Dış cephelerde olduğu gibi iç cephe uygulamalarında ısı yalıtımı amacıyla bu boyaları kullanmanız mümkündür.

 

En çok tercih edilen yalıtım sistemlerinden bir diğeri, ses yalıtımıdır. Bu boya kullanıldığı zaman, dışarıdan gelen seslerin eskisi kadar çok olmadığını fark edebilirsiniz. Genel olarak ses yalıtım boyası, ısı yalıtımı da sağlamaktadır.

 

Aynı zamanda geç tutuşurluk ve yanmazlık özelliğine sahiptir. 
Su yalıtım boyası, suyun ve rutubetin girmesini engelleyen boya çeşididir. Bina içinde ve dışında bulunan her türlü yüzeye uygulanabilir. Elastik özelliğinden dolayı her alanı kaplar. Su geçirmez boya olduğundan birçok konuda avantaj sağlar. 

 

Her boya çeşidi, farklı yüzeyler için çeşitli renklerde uygulanabilir. Bu sayede özellikle iç cephede istediğiniz gibi estetik görüntüyü sağlamanıza olanak tanır.

 

Yalıtım Boyası Fiyatları Nelerdir?

 

Evinize, iş yerinize yalıtım boyası yaptırmak gibi bir planınız varsa, fiyatlarını merak edebilirsiniz. Boyaların fiyatları, satın alacağınız firmaya ve boyanın markasına göre değişiklik gösterir. Bu nedenle ilk olarak bir fiyat araştırması yapmalısınız. Ancak gerçekten kaliteli bir boya seçtiğinizden emin olmalısınız. Aksi takdirde yalıtım boyasından beklediğiniz gibi bir performans bulamayabilirsiniz. 

 

Biz Tedarik Adam olarak her zaman kaliteli yalıtım boyası çeşitlerini size sunuyoruz. İhtiyacınız olan yalıtım boyasını firmamızdan satın alabilirsiniz. Siparişinizi oluşturduktan kısa bir süre sonra ekibimiz gerekli hazırlıkları yapar. Kargoya verilmesinin ardından 1-3 iş günü içinde aldığınız boyalar size teslim edilir.

 

Yalıtım Boyası Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

 

Yalıtım boyası almaya karar verdiğiniz zaman bazı konularda dikkatli olmalısınız. Bu sayede boyadan istediğiniz performansı almanız mümkündür. Unutmayın ki, yalıtım boyasının temel amacı belirli yönlerden enerji tasarrufu sağlamaktır. Aşağıdaki faktörlere dikkat ederek boya tercihinizi yapmanız mümkündür:

 

•    Öncelikle neye ihtiyacınız olduğunu belirlemelisiniz. Boyayı dış cepheye mi yoksa iç cepheye mi uygulayacaksınız?
•    Almak istediğiniz boyanın markasına dikkat etmelisiniz. İyi bir performans için kanıtlanmış markaları seçmelisiniz.
•    Kolay temizlenebilen bir boya olmalıdır. 
•    Yüzeyi koruyacak bir boya seçmeye özen göstermelisiniz. 
•    Dışarıdan gelecek darbelere karşı boyanın dayanıklı olmasına dikkat etmelisiniz.
•    Boyaların fiyatlarını araştırmalısınız. Farklı firmaları inceleyerek bir karşılaştırma yapabilirsiniz. Ancak kaliteden ödün vermemelisiniz. 
•    Boyanın uzun ömürlü olması, size avantaj sağlar.

 

Yukarıdakilere dikkat ederek aldığınız yalıtım boyası, ısı, ses yalıtımı konusunda bir avantaj sağlar. Dilerseniz, alacağınız boyayla alakalı profesyonel kişilerin görüşlerini alabilirsiniz. Bu sayede almak istediğiniz boyayla alakalı daha iyi bilgilere ulaşmanız mümkündür. 

 

Tedarik Adam mağazamızdan alacağınız yalıtım boyası, iç ve dış cephelere özel olarak üretilmiştir. Tamamen dayanıklı olan bu boyaları, uzun süre boyunca sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Aldığınız boyaların temizlemesi oldukça kolaydır. Bu nedenle hijyen konusunda size herhangi bir zorluk çıkarmaz. Hemen Boya ve Yalıtım kategorimizi inceleyerek ihtiyacınız olan boya için sipariş oluşturabilirsiniz. Kısa bir süre sonra size ulaşan boyaları duvara uyguladığınızda alandaki farkı göreceksiniz!

 

Sıkça Sorulan Sorular

 

Isı Yalıtım Boyası Gerçekten İşe Yarıyor mu?

 

Duvara uygulanan ısı yalıtım boyası, gerçekten bir fark yaratıyor. Uyguladıktan sonra ısının dengede kaldığını görebilirsiniz.

 

Su Geçirmeyen Boya Var mı?

 

Evet, suya ve rutubete karşı üretilen boya çeşitleri mevcuttur.

 

Isı Yalıtım Boyası Kaç Para?

 

Bu boyanın fiyatı, firmadan firmaya değişiklik göstermektedir. Aynı zamanda markalara göre fiyatın değiştiğini söylemek mümkündür.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR