₺179,83 KDV Dahil
₺207,60 KDV Dahil
₺179,83 KDV Dahil
₺207,60 KDV Dahil
₺471,93 KDV Dahil
₺544,80 KDV Dahil
₺292,10 KDV Dahil
₺337,20 KDV Dahil
₺83,16 KDV Dahil
₺96,00 KDV Dahil
1

Kapı Kilidi

 

Kapı kilidi, ev mahremiyetinin korunmasına yardımcı olarak olası izinsiz girişleri caydırır ve engeller. Evlerimiz, en özel alanlarımız olduğundan, onu güvende tutmak için elimizden gelen her şeyi yaparız. Bu güvenliği sağlamak adına bir dizi yüksek teknolojik seçenek mevcut olsa da en basit ve en önemli savunma hattı kapı kilitlerinizdir. Ev güvenliğinin yanı sıra ofis ve dükkanlarınızın güvenliği için kapı kilitlerinin var olması esastır.

 

Gün içerisinde sürekli olarak evinizde veya ofisinizde olmanız mümkün değildir. Dolayısıyla, dışarıya çıktığınız zaman dilimlerinde yaşam alanlarının korunması adına farklı kilit çeşitleri bulunur. En iyi kilit mekanizması, hırsızları caydıracak kadar güçlü ancak günlük kullanım için yeterince kolay ve uygun olandır. Pek çok seçenek mevcutken eviniz için doğru kapı kilitlerini bulmak göz korkutucu olabilir.

 

Tedarikadam tarafından sizlere sunulan kapı kilidi modellerimiz ile bu endişeden kurtulmanızı sağlıyoruz. Tercih ettiğiniz modellere ve bütçeye uygun olarak bulabileceğiniz kilitlerimiz ile güvenliğinizin sağlanmasını garanti ediyoruz. Kapıları kilitleyip, dışarı çıktıktan sonra, herkes rahat bir gün geçirmeyi hak eder. Siz de içinizin rahat etmesi için yüksek kaliteli kilit çeşitlerine sitemizden ulaşabilirsiniz.

 

Kapı Kilidi Çeşitleri Nelerdir?

 

Yüksek kalitede ve paslanmaz maddelerden üretilmesi esas olan kilit çeşitleri, ihtiyacınıza yönelik olarak sınıflandırılır. Kapı kilidi çeşitlerini bilmek, daha güvenilir ve korunaklı bir yaşam veya çalışma alanı için ideal seçimi yapmanıza yardımcı olur. Belirli alanları koruma amacı doğrultusunda üretilen malzeme ve formlar ile aradığınız kilit çeşidini seçebilirsiniz. Daire kapı kilidi ve dükkan kilitleri, tasarım açısından değişiklikler gösterdiğinden doğru verimi almak için bu çeşitlere hakim olmanız gerekmektedir.

 

Asma Kilit

 

Asma kilitler, güvenlik ihlalini önlemek için zincir bakla veya asma zımba gibi prangalar ile taşınmaya uygun olan kilitlerdir. Malzemesi çelik olup, üç adet anahtara sahiptirler. Günlük hayatta en sık kullanıma sahip kilit çeşitleri arasındadır. Kancası, birinci sınıf ve güçlü malzemeler ile üretildiğinden, kırılma gibi hasarlara karşı son derece dayanıklıdır. Genellikle sarı ve siyah renklerinde tercih edilen asma kilit modellerimize sitemizden ulaşabilirsiniz.  

 

Barel Kilit 

 

Barelli kapı kilidi, kendi türü içerisinde standart, tuzak barel, mandallı barel ve bilyeli barel şeklinde sınıflandırılan kapı silindirleridir. En sık tercih edilen kilit türlerinden bir diğeri olan barel kilitler, ekstra güçlü olması sebebiyle uzun ömürlü kullanım sağlar. Çizilme ve kırılma gibi darbelere karşı ekstra dayanıklılık sağlar. Montaj ve söküm işlemlerinin kolay olması sebebiyle kurulum sıkıntısı yaşamazsınız. Aynı zamanda ürün temizliği açısından da herhangi bir zorlukla karşılaşmazsınız. Yüksek kaliteli paslanmaz çelikten üretilmiş olması ve imalat sırasında pirinç kullanılması sebebiyle güvenliği rahatça sağlayabilirsiniz.

 

Demir Kapı Kilidi

 

Demir kapı kilidi, dış kapı kullanımına uygun olan kilit türlerindendir. Her türlü kapıya uyum sağlayan bu ürünler özellikle apartman girişlerinde tercih edilir. Silindir trajlı dış kapı kilidi, ayarlanabilir silindirden yapılmış olmasıyla, darbelere karşı oldukça dayanıklıdır ve uzun süreli kullanım imkanı sağlar. Yüksek kaliteli parçalarla imalatı gerçekleştirilen bu ürünleri, estetik model ve renk çeşitleriyle sizlere, oldukça ekonomik şekilde sunuyoruz. 

 

Banyo ve WC Kilidi

 

Banyolarınızda kullanabileceğiniz WC kilidi çeşitlerimiz, iç kapı gömme yapısında olup sağlam ve kullanışlı bir form oluşturur. Çelik gövdesi, pirinç ve galvaniz kaplaması ile hem estetik hem uzun ömürlü kullanım sağlayabilirsiniz. Ahşap renk seçeneklerimiz ile evinize modern bir görünüm katar.

 

Merkezi Multisistem Çelik Kapı Kilidi

 

Sizlere sunduğumuz merkezi multisistem çelik kapı kilidi, yeni üretim olduğundan dolayı, eski üretim kapı çeşitlerine uyum sağlamayabilir. Yüksek teknoloji kullanılarak, ana kilidin kilitlenmesi ile birlikte emniyet kilidinin de tetiklenmesi sistemini geliştirmiştir. Bu sayede, aynı zamanda sekiz noktadan kilitleme işlemini gerçekleştirir ve yüksek güvenliğiyle, konforu beraberinde getirir. 

 

Kapı Kilidi Fiyatları Nelerdir? 

 

Kapı kilidi fiyatları, tercih ve ihtiyacınıza yönelik seçeceğiniz kilit mekanizması, tür, model, renk ve kaliteye göre değişiklik göstermektedir. Bu aşamada ihtiyaçlarınızı yüksek kalite üzerinden belirlemek, güvenliğiniz açısından büyük önem arz eder.

 

Ev veya işletmeleri için güvenilirlik ve konfor arayışında olan tüm müşterilerimize ekonomik ve her bütçeye uygun fiyatlı çeşit çeşit kapı kilitleri sunuyoruz. Filtreli sistemimiz sayesinde kolayca kendinize uyan ürünlere fiyat listesiyle birlikte sitemizden ulaşabilirsiniz.

 

Kapı Kilidi Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir? 

 

Kapı kilitleri; geceleri can güvenliğini sağlamak, gündüzleri ise eşyalarımızı güvence altına almak için esastır. Kilitler, kendimizi güvende hissetmemizi sağlar, ancak birisi evinize girmek isterse ve kilit seçiminiz doğru değilse ön kapınızdaki kilit kolayca açılabilir. Bu sebeple, ailenizi, kendinizi ve sermayenizi güvende tutmak adına kapı kilidi satın alırken dikkat etmeniz gereken noktalar vardır.

 

Kapı kilitleri evlerde ve işyerlerinde kritik bir işlev görür. Bu nedenle tesisiniz için bir kapı kilidi seçmeden önce uygun araştırmaya zaman ayırmanız önemlidir. Bu temel araştırma; emniyet, güvenlik ve gizlilik ihtiyaçlarınıza en uygun olan kapı kilidini seçmenizi sağlar. Sizler için hazırladığımız kilit çeşitleri listemiz bu araştırmayı yapma aşamasında sizlere yardımcı olabilir.

 

Kapı kilidinin yanı sıra kilit montajı için kapının irdelenmesi büyük önem taşır. Dikkate alınması gereken ana faktörlerden biri, kilit deliğinin ortasından kapının kenarına kadar ölçülen arkalıktır. Bir kapının arkalık ölçüsü, bir kilidin ona uygun şekilde oturup oturmayacağını belirler. Bu bilgilere sahip olarak bir seçim yapmak, montaj ve kurulum açısından sizlere kolaylık sağlayacaktır.

 

Sıkça Sorulan Sorular

 

Kapı Kilidi Nasıl Takılır?

 

Kapı kilidini takmak için çilingir hizmetlerine başvurabileceğiniz gibi temel bilgilerle kendiniz de takıp değiştirebilirsiniz. Kendi kapınızın kilidinin iç mekanizmasına hakim olduğunuz takdirde kolay bir şekilde söküp takmanız mümkün. 

 

Hırsızlığa Karşı En Dayanıklı Kapı Kilidi Hangisidir?

 

Sitemizde bulunan merkezi multisistem çelik kapı kilidi, tuzaklı barel, çelik takviyeli barel, alarmlı barel gibi kilitlerin açılması diğer kapı kilitlerine oranla çok daha zordur.

 

Kapı Kaç Kez Kilitlenmelidir?

 

Üç turlu bir kilidi iki kez kilitlemek en güvenli yöntemdir. Kilidinizi üç tur kilitlediğiniz takdirde, kilit milinin tutunan kısmının direniş gücü azalarak darbeye daha hassas hale gelecektir. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR