Weber

 

Weber, yalıtım malzemelerinin önde gelen markalarındandır. Ürün çeşitliliği sayesinde tüm ihtiyaçları kolay bir şekilde karşılanmaktadır. Markanın birçok ürününün bir arada satılması ise son derece avantajlı bir seçenek olarak karşınıza çıkar. Weber’in bütün üretim faaliyetlerini oldukça kaliteli bir halde tamamlaması elde edilecek avantajları doğrudan arttırır.

 

Tedarik Adam olarak Weber’in distribütörlüğünü yapmaktayız. Markanın ürünlerini inceleyerek ihtiyacınız olan çeşidi hemen sipariş edebilirsiniz. Yalıtım boyası ısıtma veya soğutma düzenlemesi yapılmak istendiğinde alınmaktadır. Aynı zamanda yüzeylerin tam olarak kaplanması için tasarlanan boyalar sayesinde enerji maliyetlerinden ciddi oranda tasarruf edebilirsiniz.

 

Boya ve diğer yalıtım malzemeleri, dış yüzeylerde kullanılması durumunda tüm yönlerden gelen güneş ışığını ve ısıyı yansıtmaktadır. Böylece iç mekândaki ısının korunması mümkündür. Bununla birlikte malzemenin kalınlığı, ısının hareketlerini yavaşlatır. Yalıtılmış alanda boya uygulamasının eklenmesinin esas amacı, verimlilik döngüsünün devamlılığını sağlamaktır.

 

Weber Ürün Çeşitleri Nelerdir?

 

Weber yalıtım ihtiyaçlarının tamamına karşılık vermek adına birçok farklı ürünün üretimini yapmaktadır. Böylece gereksinimlerin karşılanması daha kolay bir hale gelir. Çeşitler incelenerek en doğru olan ürüne karar verilmesinin ardından sipariş adımlarına geçilebilmektedir. Weber’in boya ve yalıtım çeşitleri şu şekilde sıralanabilir:

 

•    Elastomerik reçine esaslı yalıtım malzemesi
•    Polimer emülsiyon esaslı brüt beton astarı
•    Elastomerik akrilik reçine esaslı yalıtım malzemesi
•    Polimer emülsiyon modifiyeli ve çimento esaslı su yalıtım harcı

 

12, 20, 25 ve 35 kilogramlık ürünler arasından dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Gereksiniminize uygun ölçülerde alabildiğiniz çeşitler sayesinde ekstra avantaj kazanırsınız.

 

Elastomerik reçine esaslı olan yalıtım malzemesi kullanıma hazır bir şekildedir. UV dayanıklılığı yüksek süper elastik ürün, tüm iç ve dış mekânlarda kullanılabilir. Bununla birlikte baca ve parapet kenarları, çatılar, kuzey cepheler için bu ürün uygun olmaktadır. Duvar veya zeminlere kolayca uygulama yapılabilir.

 

Weber polimer emülsiyon esaslı olan brüt beton astarı, tüm yapılarda su emici özelliği yüksek olan beton yüzeyler üzerinde kullanılabilmektedir. Tavan ve duvar için uyumlu olan çeşidi, sıva ve çimento altlarında tercih edebilirsiniz.


Elastomerik akrilik reçineli Weber su yalıtım malzemesi kullanıma hazır olmaktadır. Dış ve iç mekânların tamamında fayda sağlayan ürün aynı zamanda oluk, dere, baca ve çatı alanlarında yalıtım yapılmasını kolaylaştırır. UV dayanımı yüksek olan ürünü zemin ve duvarlarda kullanabilirsiniz.

 

Polimer emülsiyon modifiyeli ve çift komponentli ürünle verimli bir şekilde elastik su yalıtımı tamamlanabilir. Bu harç sayesinde yapıların hepsinde çimento esaslı yüzeylere uygulama yapılabilir. Yüzme havuzu, mutfak, tuvalet, banyo, balkon ve teraslardaki seramik altlarında da kullanılabilmektedir. Aynı zamanda duvar ve zeminler için bu ürünü tercih edebilirsiniz.

 

Tedarik Adam'da Hangi Weber Ürünlerini Bulabilirsiniz?

 

Weber tarafından üretilmekte olan birçok yalıtım malzemesi Tedarik Adam sitemiz üzerinde alıcılarını beklemektedir. Ürün çeşitliliği aracılığıyla ve talepleriniz doğrultusunda seçim yapmanız oldukça kolaydır. Bulabileceğiniz ürün çeşitleri şunlardır:

 

•    Beton astarı
•    Yalıtım harcı
•    Yalıtım malzemesi
•    Su yalıtım malzemesi
•    Su yalıtım harcı

 

Kullanım alanı bakımından oldukça genişliğe sahip olan ürünler, tüm yalıtım işlemlerinin sorunsuz bir şekilde tamamlanmasını sağlar. Böylece izolasyonu sağlanan alanlarda çeşitli avantajlara ulaşabilirsiniz.

 

Weber Ürünleri Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

 

Yalıtım malzemeleri için Weber ürünlerini alarak yüksek düzeyde avantaj kazanabilirsiniz. Ürün kalitesiyle ekstra artan faydalar şu şekilde sıralanabilir:

 

•    İnsan sağlığı etkili biçimde korunur.
•    Yazın serinlemek ve kışın ısınmak için harcanan enerji kullanımı fazlasıyla azaltılır.
•    Ödenen faturalın düşmesiyle maliyet tasarrufu sağlanır.
•    Nem ve küf gibi oluşumlar engellenir.
•    Dış etkenlere karşı koruma sağlandığından onarım ve bakım gibi masraflar ortadan kalkar.
•    Uygulama alanlarının gücü yükseltilmiş ve ömrü uzatılmış olur.
•    Yapıların değeri artar.
•    Isıyla birlikte ses yalıtımı da sağlanır.
•    Enerjinin verimli kullanılmasıyla ekolojik dengeye katkı sunulur.

 

Aile ve ülke ekonomisine yapılan katkı sayesinde uygulamalarla birlikte ürün özellikleri, büyük önem arz etmektedir.

 

Weber ürünlerini istediğiniz her an rahatlıkla satın alabilirsiniz. Ürünün üstün özellikleriyle birlikte tedarik sürecinin profesyonel şekilde yönetilmesi çok önemlidir. Sipariş oluşturmanızla birlikte başlayan hazırlık aşaması kısa sürede tamamlanarak ürünler korunaklı biçimde istenen adrese gönderilir. Aynı zamanda avantajlı fırsatlarımızdan yararlanarak kazanımlarınızı fazlasıyla arttırabilirsiniz.

 

Sıkça Sorulan Sorular

 

Isı Yalıtım Boyası Gerçekten İşe Yarıyor mu?

 

Isı yalıtım boyası tam anlamıyla işe yaramaktadır. Uygulamadan sonra duvar üzerinde elle test yapılabilir. Böylece duvarlar üzerindeki fark kolaylıkla hissedilir. Aynı zamanda ses yalıtımı da sağlanmaktadır.

 

Isı Yalıtımının Ömrü Ne Kadardır?

 

Isı yalıtımının ömrü, kullanılan malzeme kalitesine ve uygulama verimliliğine göre belli olmaktadır. Weber markalı yalıtım malzemelerinin talimatlara uygun biçimde uygulanmasıyla bina ömrü kadar bir kullanım mümkün olur. Ayrıca Weber markalı ürünler Tedarik Adam sitesinde kolaylıkla bulunmaktadır.

 

İç Cephe Isı Yalıtımı Zararlı mı?

 

Isı yalıtım malzemeleri doğal minerallerden oluşur. Bu sebeple sağlık üzerinde herhangi bir zararlı etkisi bulunmaz. Dış cephelerde olduğu gibi iç mekânlarda da rahatlıkla kullanılabilir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR