₺54,78 KDV Dahil
₺93,00 KDV Dahil
₺34,99 KDV Dahil
₺59,40 KDV Dahil
₺44,18 KDV Dahil
₺75,00 KDV Dahil
₺54,78 KDV Dahil
₺93,00 KDV Dahil
₺49,48 KDV Dahil
₺84,00 KDV Dahil
₺26,51 KDV Dahil
₺45,00 KDV Dahil
₺35,34 KDV Dahil
₺60,00 KDV Dahil
₺42,41 KDV Dahil
₺72,00 KDV Dahil
₺55,14 KDV Dahil
₺93,60 KDV Dahil
₺61,50 KDV Dahil
₺104,40 KDV Dahil
₺21,21 KDV Dahil
₺36,00 KDV Dahil
₺22,97 KDV Dahil
₺39,00 KDV Dahil
₺31,81 KDV Dahil
₺54,00 KDV Dahil
₺74,22 KDV Dahil
₺126,00 KDV Dahil
₺31,81 KDV Dahil
₺54,00 KDV Dahil
₺26,51 KDV Dahil
₺45,00 KDV Dahil
₺30,04 KDV Dahil
₺51,00 KDV Dahil
₺41,35 KDV Dahil
₺70,20 KDV Dahil
₺155,51 KDV Dahil
₺264,00 KDV Dahil
₺92,97 KDV Dahil
₺159,00 KDV Dahil
1

Boya Rulosu & Boya Fırçası

Yaşama ve çalışma alanlarının renklendirilebilmesi için doğru boya rulosu & boya fırçası kullanımı önemlidir. Boya badana işlerinin hızlıca tamamlanabilmesi için kullanılacak rulo ve fırçalar, ortaya çıkacak sonuçlara doğrudan etki eder. Pratik bir biçimde boya yapılabilmesinin yanında kullanılacak desen ve kağıt gibi ek materyaller, mekanların şıklığına katkıda bulunur. Kaliteli fırça ve rulolar seçilerek, zevke göre her türlü renk duvarlara uygulanabilmektedir.
Boya işlerinin vazgeçilmezi olan boya rulosu & boya fırçası ürünleri için tedarikadam.com web sitemiz ilk durağınız olabilir. Birçok model arasından size en uygun olan ebatlardaki fırçaları ve birbirinden güzel renkleri tercih edebilirsiniz. 

Boya Rulosu Çeşitleri Nelerdir?

Boya rulosu çeşitleri, farklı şekillerde kullanıcılarının karşısına çıkar. Arzu edilen ve boya yapılacak alanlara göre bu çeşitlere karar vermek mümkündür. Ayrıca seçilebilecek desenli rulolar eşliğinde mekanlara farklı bir hava da katılabilir.

Boya ruloları, uygulama yapılacak tavan veya duvarlara göre tercih edilebilir. Özellikle damlatmayan boya rulosu badana süreçlerini fazlasıyla kolaylaştırmaktadır. Boya yapılırken etrafın kirlenmemesini istemek son derece doğaldır. Bu nedenle damlatmayan modeller yoğun şekilde talep görmektedir.

Boya yapılacak duvarın ölçüsü aynı şekilde rulo çeşitlerinin seçilmesi için yol gösterir. Küçük bir alan boyanacaksa ince ve boyut olarak küçük ruloları kullanabilirsiniz. Mekanların genelinde boyama yapılacaksa geniş bir duvar boya rulosu daha faydalı olacaktır. Ebatlarına göre çeşitlilik gösteren kaliteli ruloları ihtiyacınızı belirledikten sonra rahatça seçebilirsiniz.

Boya Rulosu Fiyatları Nelerdir?

Boya rulo fiyatları ölçü ve özelliklerine göre farklılık gösterir. Kullanım ihtiyacına göre sipariş verilebilen rulo çeşitleri, genellikle fiyat olarak uygundur. Alacağınız rulo ile boyanacak yerin özelliğini doğru şekilde eşleştirirseniz, ödeyeceğiniz ücretlerin karşılığını kolayca alabilirsiniz.

Uzun ömürlü olan boya rulosu seçenekleri için doğru temizlik adımlarını uygularsanız, tekrar kullanma imkanına sahip olursunuz. Böylece yaptığınız uygun fiyatlı ödemelerle birçok kez boya yapabilirsiniz. Bütçenizle uyumlu ve kaliteli ruloları hızlıca sepetinize atıp sipariş verebilirsiniz.

Boya Rulosu Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Rulo seçiminde belirli durumlara özen gösterilmesi gerekir. En iyi şekilde boyanın tamamlanabilmesi için dikkat edilmesi gerekenler:

 • Boya yapılacak yüzey ve boya türü göz önüne alınarak rulo seçimi yapılmalıdır.
 • Düz yapılı yüzeyler için kısa tüylü olan rulolar tercih edilmelidir.
 • Boyanın pürüzsüz olması için doğal kıllı rulolar kullanılmalıdır.
 • Su bazlı boyalar için sentetik kıllı rulolar seçilmelidir.
 • Plastik boya çeşitleri için plastik modeller sipariş verilmelidir.
 • Tavan boyamak için saten rulolar alınmalıdır.
 • Pürüzlü yüzeylerde uzun tüylü ürünler değerlendirilmelidir.
 • Dekoratif ve farklı görüntüler için desenli ruloların kullanılması uygun olacaktır.
 • Kullanacağınız boya ve uygulama yapılacak duvarlara göre en doğru kararı vererek badana rulosu seçmeniz, her aşamada işinizi kolaylaştırır.

Boya Fırçası Çeşitleri Nelerdir?

Boya yapılacak yüzey, tercih edilecek fırça modeline etki etmektedir. Yüzeyin özellikleri bilinerek uyumlu fırçayı almak, dilediğiniz sonuca ulaşmanızı kolaylaştırır. Ahşap boya fırçası çeşitli boyut ve kıl özelliklerine sahiptir. Kullanılacak yüzey için çeşitli ölçülere göre tercih yaparak işinizi hızlıca bitirebilirsiniz.
Sap kısımları ahşap veya plastik olabilen yağlı boya fırçası modelleri arasından tercih yaparken yine ebatlara göre karar verilebilir. Üretildikleri fırça kılı özelliklerinin de göz önünde bulundurulması alacağınız faydaları arttırır. 
Bir diğer çeşit olan kestirme fırçaları da boyama işlemlerinin hızlıca tamamlanmasına katkıda bulunur. Çeşitli numaralara göre boyutları belirlenen fırçaları sabit şekilde alabileceğiniz gibi ayarlanabilir özellikli olanlar arasından da seçim yapabilirsiniz. Özellikle tavan boya fırçası seçimi tavanın sahip olduğu kesmeli ve düz detaylar için büyük önem arz etmektedir. 

Boya Fırçası Fiyatları Nelerdir?

Boya rulosu & boya fırçası kategorisi altında yer alan ürünler uygun fiyatlarıyla dikkat çekmeye devam etmektedir. Her şeyden önce boya özellikleri, uygulama alanları ve belirlediğiniz planlara göre dilediğiniz model fırçaları satın alabilirsiniz. Boya fırçası fiyatları ise ürün ölçülerine, kullanım amaçlarına ve ürün özelliklerine göre farklılık gösterir. Bu işlem için ayırdığınız bütçelere göre birçok kaliteli seçenek arasından istediğiniz ürünü hemen sipariş edebilirsiniz.

Oldukça makul fiyatlar arasından ihtiyaç duyduğunuz boya fırçası seçeneklerini inceleyerek sizin için en avantajlı olan ürüne karar verebilirsiniz. Hem profesyonel hem de amatör boya ustalarının beklentilerini karşılayan fırçalarla boya işlemleri kabusunuz olmaktan çıkacaktır.

Boya Fırçası Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Duvar boya fırçası alma sürecinde dikkat edilmesi gereken noktalarda titiz davranılması yararınıza olur. Satın alma aşamasında dikkat edilmesi gereken detaylar aşağıda yer almaktadır:

 • Detay bölümleri ve hassas kısımlar için doğal kıllı fırçalar alınmalıdır.
 • Renk geçişlerinde izlerden kurtulmak için yumuşak fırçalar seçilmelidir.
 • Pürüzsüz yüzeyler için doğal kıl özellikli fırçalar tercih edilmelidir.
 • Pütürlü bölümler için sentetik kıllı fırçalar kullanılmalıdır.
 • Kestirme yapılacak bölgeler için özel kestirme fırçaları daha avantajlıdır.
 • Kolay temizlenebilir fırçaları almak uzun süreli kullanım demektir.
 • Boya işleri bitince fırçaları temizlemek, ekstra kâr sağlayacaktır.
 • Yapılacak doğru fırça tercihi, ortaya çıkacak sonuçların kalitesini ve görselliğini etkileyecektir.

Tedarikadam.com sitemiz boya rulosu & boya fırçası kategorisiyle birçok ihtiyacın karşılanmasını sağlamaktadır. Fırça ve ruloları inceleyerek ihtiyaç duyduğunuz ürünleri hem kaliteli hem de uygun fiyatlı bir şekilde seçebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Boya Yaptıktan Sonra Rulo Nasıl Temizlenir?

Yaklaşık 40 derecelik su dolu kap içinde rulo 2 saat bekletilmelidir. Daha sonra eski bir kâğıt veya bez yardımıyla silinmelidir. 

Hangi Rulo İz Bırakmaz?

Su bazlı boyalarda en iyi seçim sünger rulodur. Aynı zamanda vernik uygulamaları da sünger ruloyla yapılabilir. Diğer boyalar için yüzey durumuna göre doğal veya sentetik rulolar seçilebilir.

Boya Fırçası Nasıl Seçilir?

En önemli nokta boyanacak alanın ölçüsüdür. Büyüklük ne kadar fazlaysa o oranda büyük fırça alınmalıdır. Tedarikadam.com fırça ve rulo çeşitliliğiyle her modeli satışa sunmaktadır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR