₺18,58 KDV Dahil
₺29,44 KDV Dahil
₺28,63 KDV Dahil
₺45,36 KDV Dahil
₺39,73 KDV Dahil
₺62,95 KDV Dahil
₺1.895,56 KDV Dahil
₺3.378,00 KDV Dahil
₺1.027,84 KDV Dahil
₺1.790,40 KDV Dahil
₺1.895,56 KDV Dahil
₺3.378,00 KDV Dahil
₺1.027,84 KDV Dahil
₺1.790,40 KDV Dahil
₺1.895,56 KDV Dahil
₺3.378,00 KDV Dahil
₺653,82 KDV Dahil
₺1.010,40 KDV Dahil
₺591,20 KDV Dahil
₺891,00 KDV Dahil
₺168,73 KDV Dahil
₺219,20 KDV Dahil
₺380,69 KDV Dahil
₺556,50 KDV Dahil
₺1.069,62 KDV Dahil
₺1.803,20 KDV Dahil
₺605,69 KDV Dahil
₺985,50 KDV Dahil
₺245,93 KDV Dahil
₺366,40 KDV Dahil
1 2 3 ... 5 >

DYO

Dünya genelinde tanınan ve sektörün lider markalarından biri olan DYO, Türkiye'nin köklü boya üreticileri arasında yer alır. Sunduğu geniş ürün yelpazesi ve kaliteli malzemeleriyle sektördeki yerini sağlamlaştıran marka, uzun yıllardır hayatımızın bir parçası olan renklere hayat verir. Erişilebilir fiyatlara sahip DYO boya ürünleri, iç mekanlarınızı güzelleştirmeniz için size etkili çözümler sunar.
Renklerle hayatımıza dokunan ve iç mekanlarımızı dönüştürme gücüne sahip olan DYO boya çeşitleri, evlerden iş yerlerine kadar tüm mekanlarınız için idealdir. DYO kalitesi ve güvencesiyle yaşam ve çalışma alanlarınıza tazelik katmak istiyorsanız sayfamızda yer alan ürünleri vakit kaybetmeden incelemeye başlayabilirsiniz.

DYO Ürün Çeşitleri Nelerdir?

DYO boya, mekanlarınızın boya ve kaplaması için geniş bir ürün skalasına sahiptir. DYO duvar boyası seçenekleri arasından farklı ürünleri tercih ederek evlerden endüstriyel tesislere, ofislerden dış mekanlara kadar her türlü iç ve dış mekan uygulaması yapabilirsiniz. İç cephe boyaları başta olmak üzere, öne çıkan ürün kategorilerinden bazıları şu şekilde sıralanabilir:

İç Cephe Boyaları

DYO iç cephe boya çeşitleriyle iç mekanlarınızda kullanabileceğiniz farklı alternatifler mevcuttur. Yüksek örtme gücüne sahip olan boya kalitesi sayesinde duvarlarınızın yepyeni bir görünüme kavuşacağından emin olabilirsiniz. Ayrıca DYO silikonlu iç cephe boyası seçenekleriyle çok daha az katmanla daha homojen ve etkileyici sonuçlar yakalamanız da mümkündür. Farklı DYO iç cephe boyası seçeneklerine göz atarak parlaklık seviyelerine, özelliklerine ve uygulama alanlarına göre seçim yapabilirsiniz. Erişilebilir DYO iç cephe boya fiyatları ile sunulan ürünler sayesinde düşük maliyetlerle yaşam ve çalışma alanlarınızın görüntüsünü yenileyebilirsiniz.

Dış Cephe Boyaları

DYO dış cephe boya serisi hava şartlarına ve ultraviyole ışınlarına karşı yüksek direnç sağlar. Dış mekanlarınızın görünümünü koruyarak uzun ömürlü çözümler sunar. DYO dinamik gibi ürünlerle suya ve neme karşı dayanıklı bir dış cephe estetiği yakalamanız mümkündür. Mekanlarınızda gerçekten kalıcı bir estetiğe sahip olmak istiyorsanız DYO dış cephe boyaları tam da size göre! Farklı DYO boya renkleri ile mekanlarınızın dış görünüşünü göz alıcı bir güzelliğe kavuşturabilirsiniz.  

Astar Boyalar

DYO astar boya çeşitlerini gerek mekanlarınızın gerekse metal ve ahşap eşyaların yüzeyinde kullanabilirsiniz. Astar boyalar, boya işleminin ilk aşamasını oluşturan önemli bir ürün kategorisidir. Astar, boya ve yüzey arasında bir bağlantı oluşturarak boyanın yüzeye daha iyi yapışmasını sağlar. Ayrıca yüzeyin emiciliğini dengeleyerek daha homojen ve düzgün bir boya tabakası oluşmasına yardımcı olur. Boyanın ömrünü uzatır ve son katmanın daha canlı ve parlak görünmesini sağlar. Bu noktada bütçe dostu DYO boya fiyatları ile siz de mekanlarınızda çok daha kaliteli bir boya tabakası oluşturabilirsiniz.

Tedarik Adam'da Hangi DYO Ürünlerini Bulabilirsiniz?

Tedarik Adam Online Nalbur’da DYO'nun geniş ürün yelpazesini bulabilirsiniz. İç ve dış mekan boyalarından astarlara kadar farklı DYO boya çeşitleri ürünlerimiz arasında yer almaktadır. Ayrıca sayfamızdaki geniş renk seçenekleri sayesinde dekorasyon ve tasarım ihtiyaçlarınıza en uygun çözümü bulabilirsiniz. Mekanlarınız için yararlanabileceğiniz bazı öneriler şunlardır:

  • Salonlar genellikle evin en sosyal alanı olduğu için, canlı ve enerjik bir atmosfer oluşturmak önemlidir. Bu nedenle yeni beliz DYO gibi farklı renklere yönelerek pozitif bir enerji yaratabilirsiniz.
  • Yatak odaları dinlendirici bir atmosfer gerektirdiğinden, pastel ve yumuşak tonlar idealdir. DYO'nun Lavanta Esintisi gibi ürünleriyle aradığınız atmosferi kolayca yaratabilirsiniz.
  • Çocuk odaları genellikle enerjik ve neşeli renklerle dekore edilir. DYO'nun Fıstiki ve Irmak Yeşili gibi canlı ve enerjik renklerini çocuk odanızı renklendirmek için kullanabilirsiniz.

Sayfamızda çok daha fazla sayıda DYO boya renkleri bulabilirsiniz. Ayrıca DYO tavan boyası seçenekleriyle hem yaşam hem de çalışma alanlarınızda çok daha duru ve estetik bir görüntü yakalamanız oldukça kolaydır. Ürünlerimizi inceleyerek dilediğiniz seçeneği hemen sipariş edebilir ve iç mekanlarınızda arzu ettiğiniz ortamı oluşturabilirsiniz.

DYO Ürünleri Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Ürün çeşitliliğinin yanı sıra DYO boyanın öne çıktığı pek çok avantaj vardır. Bu avantajlardan bazıları şu şekilde sıralanabilir:

  • DYO, ürünlerinin kalitesine büyük önem verir. Üretim sürecinde sürekli olarak kalite kontrol işlemleri uygulanır. Böylece son kullanıcıya daima beklentileri karşılayacak seçenekler ulaşır.
  • DYO, çevreye duyarlı üretim uygulamalarına büyük önem verir. Çevre dostu boya ve kaplama ürünleri sunar.
  • Boya ve kaplama teknolojilerindeki gelişmeleri daima takip eden DYO kullanıcılarına daima güncel tasarım fikirleri ve yenilikçi çözümler sunar.
  • DYO ürünleri, yüksek malzeme kalitesi sayesinde çok daha kalıcı ve dirençlidir. Bu sayede iç ve dış mekanlarınız, görüntüsünden hiçbir şey kaybetmeden daima ilk günkü güzelliğinde kalır.

Mekanlarınızın gerçek potansiyelini açığa çıkarmak için siz de ürünlerimize göz atabilir ve farklı DYO boya çeşitleri arasından dilediğinizi hemen satın alabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

DYO Boyaların Ömrü Ne Kadardır?

DYO boyaların ömrü, kullanılan boya türüne, uygulandığı yüzeye ve çevresel faktörlere bağlıdır. Ancak yüksek kaliteli olmalarına bağlı olarak ürünler uzun süreli bir kullanım ömrü vadeder.

DYO Boyaları Çevre Dostu mudur?

Evet, DYO çevre dostu üretim uygulamalarına büyük önem verir ve çevreye olumsuz etkileri en aza indirmek için çaba gösterir. DYO boya çeşitleri arasında ürünlerin büyük çoğunluğu çevre dostu seçenekler sunar.

DYO Boya Uygulaması İçin Özel Bir Astar Gerekiyor mu?

DYO boyalar genellikle her türlü yüzeye mükemmel bir şekilde tutunur. Ancak bazı durumlarda, daha iyi bir sonuç elde etmek için astar kullanılması önerilir. Özellikle gözenekli, kaba, emici yüzeyler veya önceden boyanmamış yüzeyler için bu durum söz konusudur.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR